SAPO ERDHI

Earldom Type-C to 3.5mm AUX Cable

990 L

 

Përshtatësi Earldom nga Type-C në AUX është një pajisje kompakte dhe e besueshme që ju lejon të lidhni pajisjet tuaja smart me pajisje audio me një hyrje AUX 3,5 mm. Prodhuar nga Earldom, një markë me reputacion në industrinë e aksesorëve audio, përshtatësi siguron transmetim audio me cilësi të lartë dhe pajtueshmëri. Dizajni i tij plug-and-play dhe konverteri i avancuar dixhital në analog (DAC) garantojnë riprodhim të qetë audio, duke ruajtur cilësinë origjinale të zërit. Me transportueshmërinë dhe madhësinë e tij, përshtatësi Earldom është një aksesor thelbësor për ata që kanë pajisje me portë Type-C, duke u mundësuar atyre të shijojnë muzikën dhe mediat e tyre të preferuara me lehtësi.

Ka stok

SKU: CNG3890-B Modeli: ET-AUX55 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

ET-AUX55

Color

Black

GENERAL
Material

Alloy Head + Silicone Wire OD 3.5mm

Core

16 x 0.08BC x 3C

Connector Type

Type-C to 3.5mm

Digital-to-Analog Converter (DAC)

Incorporates an advanced DAC to convert the digital audio signal from the device to an analog signal compatible with the AUX input, maintaining audio fidelity.

Compatibility

Works with a wide range of audio devices, including headphones, speakers, car stereos, and more that feature a 3.5mm AUX input.

Dimensions & Weight
Dimensions

100 cm

Weight

21.6 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Aux Cable