Earldom Type-C USB Charging Cable EC-135C

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Type-C USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Type-C USB. I përbërë nga një material cilësor.

Ka stok

SKU: CNG2422-B Modeli: EC-135C Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

EC-135C

Color

Black

Interface

Type-C

Cable Size

1m

Function

Fast Charging and Data transferring

Current

3A

Material

TPF plastic

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Type-C USB Charging Cable EC-135C