Earldom Type-C USB Charging Cable EC-137C

990 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Type-C USB nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Type-C USB. Është i përbërë nga një material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG2415 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EC-137C

Color

White

Interface

Type-C

Function

Charging and Data transferring

Current

3A

Material

TPU

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Type-C USB Charging Cable EC-137C