Earldom USB Bluetooth Receiver ET-M65

1,590 L

 

Fisha  M65 nga Earldom kthen cdo pajisje me porte Aux ne nje pajisje me Bluetooth.Lidhet me Bluetooth V5.0 dhe ka distancë transmetimi 10 metër, gjithashtu ka edhe lexues  karte memorje.

Ka stok

SKU: CNG2438-B Modeli: ET-M65 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

V5.0

Output Interface

3.5mm . Stereo Jack

Material

Aluminum Alloy + TPE

Connection Distance

Connection Distance

Support TF Card Capacity

Under 128GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom USB Bluetooth Receiver ET-M65