Earldom USB-C 60W Charging Cable EC-141C

1,290 L

 

Kabllo Type-C nga Earldom që shërben për karikimin e pajisjeve tuaja të pajisura me një portë të tillë. Përbëhet nga material tepër rezistent ndaj palosjeve dhe tërheqjeve.

Ka stok

SKU: CNG2412 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
MATERIAL

PVC +aluminium shell

TYPE

USB-C to USB-C

CHARGING SUPPORT

3A

POWER SUPPORT

60W

CABLE SIZE

5M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom USB-C 60W Charging Cable EC-141C