Earldom Usb-C To Lighting Fast Charging Cable EC-171C-I

490 L

 

Fishë karikimi dhe kalimi të dhënash Lightning Type-C nga Earldom. I përshtatshëm për të gjitha pajisjet me portë Lightning Type-C. Është i përbërë nga një material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG3234 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Material

PVC

Function

Fast Charging and Data transferring

Length

100 cm

Power

20W

Interface

Lighting Type-C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Usb-C To Lighting Fast Charging Cable EC-171C-I