Earldom Wireless Car Charger

1,490 L

 

Car charger wireless per makine, e pajisur me 2 porta USB qe shrbejne per te karikuar 2 pajisje njekohesisht ose per te degjuar muzike. Ka dizajn te vecante dhe ze shume pak vend.

Ka stok

SKU: CNG1990-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Input

12V-24V

Output

5V/3.6A

Music format

MP3/WMA

FM frequency

87.5-108.0 MHZ

Product support

TF card, flash drive

Dimension

8 cm X 4.5 cm X 3.5 cm

Weight

57 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Car Charger Wireless