Earldom Wireless Car MP3 Player

990 L

 

MP3 për makine, e pajisur me 2 porta USB që shërbejnë për të karikuar 2 pajisje njëkohësisht ose për të dëgjuar muzikë. Ka dizajn të veçantë dhe zë shumë pak vend. Është e pajisur me RGB si dhe me mikrofon që mund të përdoret për të kryer telefonata.

Ka stok

SKU: CNG3503-B Modeli: EM3 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EM3

Connection

Usb, TF Card, Bluetooth

Bluetooth

5.0

FM frequency

87.5MHz-108MHz

Supported formats

MP3, APE

Display type

LED

Wireless Distance

10 m

Input

DC 12V-24V

Output

20W

Weight

60g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Car MP3 Player