Earldom Wireless Earphone ET-BH03

1,990 L

 

Kufje BH03 nga Earldom. Pasi e hiqni nga kutia karikuese, lidhet automatikisht me pajisjen tuaj. Mund te kontrolloni volumin dhe te nderroni kenget thjeshte duke prekur kufjet ne pjesen e jashtme.

Ka stok

SKU: CNG2419-W Modeli: ET-BH03 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Connectivity

Bluetooth

Battery Capacity

60 mAh

Talk time

Up to 5 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Earldom wireless earbuds R

1 x Instruction Manual

1x Charging Case

1x USB Cable