SAPO ERDHI

Earldom Wireless Headset BH69

1,490 L

 

Kufje bluetooth teke Earldom ET-BH69, një shoqërues audio i jashtëzakonshëm që ofron një përvojë dëgjimi të pashembullt. E krijuar me plastikë me cilësi të lartë rezistente ndaj goditjeve, shtresa e jashtme e kufjeve siguron jetëgjatësi dhe qëndrueshmëri. Dizajni përmban tapa të buta gome që përqafojnë në mënyrë të sigurt dhe të rehatshme formën e veshit, duke ofruar një përshtatje të rehatshme për përdorim të zgjatur. Me teknologjinë e integruar të avancuar Bluetooth V5.0, mund të shijoni një lidhje të shpejtë dhe të qëndrueshme, pa vonesa të bezdisshme. Për më tepër, mikrofoni i tij i integruar garanton cilësi të jashtëzakonshme të thirrjeve dhe filtrim efektiv të zhurmës, duke e bërë çdo bisedë të lehtë.

Ka stok

SKU: CNG3764-B Modeli: BH69 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

BH69

Color

Black

General
Style

In-Ear

Material

PC+ABS

Bluetooth
Bluetooth Version

v5.0

Bluetooth Range

10 m

Battery
Battery Capacity

70 mAh

Talk and Standby Time

4 Hours Talk Time
170 Hours Standby

Charging
Charging Interface

Micro-USB)

Charging Time

About 2.5 Hours

Functions
Details

• Bluetooth Connection: Enables wireless connectivity with compatible devices.
• Call Functionality: Allows making and receiving calls.
• Power Reminder: Provides notifications or alerts related to the battery level.
• Intelligent Voice Features: Potentially includes voice prompts and voice commands for ease of use.
• Dual-Point Connection: Capability to connect the headset to two devices simultaneously, allowing seamless switching between them.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless Headset BH69

1 x Charging cable