Earldom Wireless Mic MC1

2,490 L

 

Mikrofon për karaoke pa kabllo nga Earldom. Ka kapacitet baterie 1200 mAh dhe ju siguron kohë përdorimi nga 3 deri në 6 orë. Shijoni mbremjet tuaja të karaokeve me miqtë dhe familjen tuaj!

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Pink/White, White/Blue

Connectivity

Wireless

Microphone Core

Capacitance

Battery Capacity

1200mAh

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless Mic