Earldom Wireless Microphone ET-MC3i

1,990 L

 

Mikrofon pa kabllo nga Earldom për pajisjet celulare dhe jo vetëm, të pajisura me portë Lighting. Punon deri në 8 metër distancë dhe është perfekt për livestream-e, vlog, intervista apo takime online. Regjistroni zë të pastër pa pengesa dhe vonesa duke mos u bezdisur nga kabllot.

Ka stok

SKU: CNG3212-B Modeli: ET-MC3i Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Use

Smart Phones

Suitable for

Outdoor,Teaching,Living,Interviewer,Vlog,Meeting

Connectivity

Wireless

Material

Metal, ABS

Transmission Distance

8m barrier,20m barrier-free

Frequency

2.4GHZ

Input voltage

DC4.8-5.4V

Battery capacity

80 MAH

Charging port

Lighting

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Microphone

1 x Receiver

1 x Manual