Earldom Wireless MP3 and Charger Car Kit

1,790 L

 

Mp3 dhe karikues nga Earldom për makinën tuaj. I dobishëm për makinat që nuk kanë memorie flash ose Bluetooth. Duke e lidhur këtë pajisje me një celular ose tabletë nëpërmjet Bluetooth ju mund t’u përgjigjeni telefonatave. Ky funksion rrit sigurinë e shoferit. 

Ka stok

SKU: CNG3025-B Modeli: ET-M45 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Model

ET-M45

Color

Black

Output

5.0V-2.4A

Input

12V-24V

Music Format

MP3/WMA

FM Frequency

87.5-108 MHZ

Support

TF Card/U-disk

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earldom Wireless MP3 and Charger Car Kit