EKRAN ORIGJINAL

Ekran Apple iPhone 11

6,000 L

 

Ekran origjinal me prekje per Apple iPhone 11 LCD, ju mundeson te rregulloni iPhone tuaj te thyer apo demtuar sa hap e mbyll syte. Mjaft me ekrane te thyer dhe piksela te demtuar!

 

Duke nderruar ekranin zgjidh keto probleme:

• Siperfaqen e gervishtur ose te thyer

• Panelin LCDte thyer

• Mos funksionimin e prekjes se ekranit

• Piksela te djegur, c’ngjyrosje, zbehje etj

• Ndricimin e ekranit

 

Ka stok

SKU: EKIP11 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Display Size

6.1"

Color

Black

Condition

Original

Display Type

LCD

Solves the following problems

• Scratched or broken glass
• Cracked LCD
• Unresponsive touch inputs
• Dead pixels, bright spots, discoloration, vertical or horizontal lines
• Non-working backlight
• Damaged frame

Compatibility

iPhone 11

Features

• LCD capacitive touchscreen, 16M colors
• 6.1-inch Display
• 872 X 1792 pixel Resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim