EKRAN ORIGJINAL

Ekran Apple iPhone 7 Plus

3,500 L

 

Ekran origjinal me prekje per Apple iPhone 7 Plus LCD, ju mundeson te rregulloni iPhone tuaj te thyer apo demtuar sa hap e mbyll syte. Mjaft me ekrane te thyer dhe piksela te demtuar!

 

Duke nderruar ekranin zgjidh keto probleme:

• Siperfaqen e gervishtur ose te thyer

• Panelin LCD te thyer

• Mos funksionimin e prekjes se ekranit

• Piksela te djegur, c’ngjyrosje, zbehje etj

• Ndricimin e ekranit

 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Display Size

5.5"

Color

Black, White

Condition

Original

Display Type

LCD

Solves the following problems

• Scratched or broken glass
• Cracked LCD
• Unresponsive touch inputs
• Dead pixels, bright spots, discoloration, vertical or horizontal lines
• Non-working backlight

Compatibility

• Apple iPhone 7 Plus
• iPhone 7 Plus A1661
• iPhone 7 Plus A1784
• iPhone 7 Plus A1785 (Japan)

Features

• iPhone 7 Plus LCD
• 5.5 inch Screen
• Capacitive Touchscreen, 16M colors
• 1080 x 1920 pixels Resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim