Electric Bike Chopper Bicycle Ebike Fatbike

49,990 L

 

Kjo është një biçikletë elektrike me një motor të lehtë, Brushless dhe me shpejtësi të lartë. Ajo vjen me fuqinë 500W dhe kapacitetin e baterisë 48V. Biçikleta ka një sistem ndihmës së pedalimit me një sensor të forcës, një kontrollor inteligjent brushless dhe një karikues inteligjent AC. Ajo ka një shpejtësi maksimale prej 30-50 km/h dhe një rreze prej rreth 60km me baterinë e dhënë. Biçikleta ka një shasi të fortë prej alumini, goma të trasha të cilat sigurojne stabilitet dhe rehati në rrugë, përpara ka pirun me amortizator, frena disku, marshet shimano, dhe komponentë të ndryshëm të tjerë cilësorë.

Ka stok

SKU: CNG2824-GN Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
32 g/kg
Color

Green

GENERAL
Weight

29 kg

Rims

Double-Wall Aluminum Alloy Rim With CNC Side Wall

Front Fork

Italian Aluminum Alloy Fork With Suspension Function

Brakes

TEKTRO Disc Brake

Speed Gears

Shimano 7/8/10-Speed

Rear Derailleur

Shimano Tourney

Stem

Aluminum Alloy Stem

Brake Lever

Aluminum Alloy Brake Lever With Cutoff Switch

Chain

Rust-Resistant KMC Chain

Chainwheel

Aluminum Alloy Crank

Saddle

Comfortable Italian SR saddle

Lights

Front and Rear LED Lights

Pedal

MTB-Style Pedal

Electrical System
Motor

High-speed lightweight brushless motor
500W Bafang/8fun hub motor

Battery

48V/12.0/15.0/20.0Ah Native/Samsung lithium-ion battery

PAS

Pedal Assist System

Controller

Intelligent Brushless Controller

Charger

AC 100V -240V 2amps smart charger
Charging time: 4-6hours

Performance
Max. speed

30-50 km/h

Range

up to 65 km

Max load

120kgs

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Electric Bike

1 X Power Charger

Garancia e produktit

1.Motorri 12 muaj

2.Bateria 3 muaj

3.Kontrolluesi,Bordi 24 muaj

4.Ekrani LCD 24 muaj