OFERTA VETËM ONLINE

Electric Scooter G-Max

49,990 L

 

Çdo aspekt i këtij Scooteri është ndërtuar duke pasur thjeshtësinë në mendje. Korniza e skuterit, komponentët dhe aksesorët përdorin të njëjtën gjuhë gjeometrike që vendos dobishmërinë dhe përdoruesit në vend të parë. Mjafton një buton për t’i dhënë jetë dhe për ta vën në dispozicionin tuaj. I prodhuar për t’u dukur dhe ndjerë mirë.

Ka stok

SKU: CNG2949-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
18 kg
Color

Black

Speed

33km/h

Load

120kg

Range

60km

Motor rated power

350V

Tire size

10"

Power display

LED

Battery

16.500mAh

Waterproof

IPX4

Charging time

5–7 hours

Weight

18kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X Electric Scooter G-Max
1 X Power adapter 
1 X User manual