OFERTA VETËM ONLINE

Electric Scooter X9 Plus

64,990 L

 

Kombinimi i estetikës dhe teknologjisë, standardi më i ri i dizajnit europian.

Dizajni gjeometrik minimalist dhe inovativ i këtij skuteri është unik, pa tela të ekspozuar, dhe i punuar me përpikëri e pa të meta. Ka bateri me kapacitet të lartë e cila ju mundëson të përshkoni edhe rrugët e gjata të qytetit me një karikim të vetëm. Është rezistent ndaj ujit dhe mund të kaloj edhe në rrugë malore ose rrugë rëre.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
20 kg
Color

Black

Open Size

1110*500*1230mm

Fold Size

1110*500*540mm

Net Weight

About 20kg

Frame Material

aluminum-magnesium alloy

Tire Size

10 inch anti puncture Vacumn tire

Max Range

75km

Speed

35km/h

Rated power

42V/550W

Maximum output power

42V/1100W

Climbing Angle

25/30°

Pedal Width

183mm

Ground Clearance of Pedal

205mm

Ground clearance of pedal chassis

120mm

Battery capacity

42V/15.6Ah lithium battery

Charger parameters

DC54.6V/2A

Motor driven

Rear wheel drive

Battery removal method

Portable and removable

Waterproof level

IP54

Charging time

5-6 hours

Headlight

LED high-brightness front light 3w

Taillight

Rear LED

Applicable height

light120~200cm

Load range

100kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Electric Scooter

1 x Charger

1 x Manual