F2 3D Screen Magnifier

590 L

 

Zmadhues për ekranin e telefonit. Ka ngjyra të qarta, të pastra dhe ju ndihmon nga lodhja e syve që shkaktohet nga përdorimi i telefonit. Ka përmasa të vogla dhe mund ta përshtasni lehtë me këndin tuaj të shikimit.

Ka stok

SKU: CNG1405 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Frame material

ABS

Lens Material

Acrylic

Dimensions

18.5 x 12.2cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Screen Magnifier