Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Feiyu Pocket 4K 6-axis Stabilized Handheld Camera

15,990 L

Kurseni: 3,000 L

Gimbal stablizues i vogel i kombinuar me kamera 8.51MP 4K me sensor SONY 1/2.5 inch me kend te gjere 120 grade, e vendosur ne 6 akse. I vogel mjaftueshem per tu mbajtur kudo dhe perdorim deri ne 270 minuta. Perdoret me sistemin IOS dhe Android. Suporton karte memorie deri ne 512GB. Ekran me madhesi 1.3 inch me prekje. Metoda te ndryshme filmimi si Follow mode, Time Lapse, Slow Motion deri ne 8 here, Panoramic mode etj. Lidhet me aplikacionin FEIYU CAM per te edituar pamjet e regjistruara si dhe per metoda te ndryshme filmimi.

Ka stok

SKU: FYT12 Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Sensor

1/2.5" CMOS

Resolution

8.5-megapixels

Video

4K 60fps, 1080p 120fps, 720p 240fps

Storage

microSD (max 512GB)

Stills

8-megapixel (3840 x 2160)

Angle of view

120°

Max aperture

f/2.8

LCD

240 x 240 1.3" Touchscreen

Shutter speed

1/8000 – 16 sec

ISO

100-3200

Built-in mic

Yes

Wi-Fi

Yes

USB

USB 2.0 Type C

Battery charge time

1.2 hours (over USB)

Dimensions

124.5 x 40.5 x 30mm (4.9 x 1.6 x 1.2")

Weight

115g (4.06oz)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin