Ferrari Corgi Design Scooter For Kids

7,990 L

 

Skuter i vogel, i sigurt dhe shume praktik i pershtatshem per femije mbi 5 vjeç. Skuteri ka tri rrota për më shumë balancë dhe siguri. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Color

Yellow, Gray, Red

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Scooter