FIMI X8SE 2022

74,990 L

 

Versioni i dronit X8SE 2022 nga Fimi është krijuar për të trajtuar pothuajse çdo skenar ajror, nga fotografia te kërkimi dhe shpëtimi. Kjo është pjesërisht falë konstruksionit të tij të fortë që është rezistent ndaj shiut dhe dëborës dhe aftësisë së tij për t’i bërë ballë erërave deri në nivelin 8.

Ka stok

SKU: CNG2788-W Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Drone
Dimensions

204 x 106 x 72.6 mm

Item weight

768g

Max ascending speed

5m/s

Max descending speed

4m/s

Max cruising speed

18m/s

Flying limit altitude

800m

Max Flight Time(no wind)

About 35mins(at 8m/s constant speed)

Wind resistance

≤50kph

Satellite positioning systems

GPS+GLONASS+BE I DOU

Remote controller
Operating Frequency

2.4 GHz (2.400 to 2.484)

Maximum Operating Distance

6.2 Miles / 10 km at 2.4 G

Flight Control System
GNSS Support

GPS, GLONASS, BeiDou

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Drone x 1

Battery x 1

Remote controller x 1

Positive propeller x 3

Reverse propeller x 3

AC cable x 1

Charger x 1

USB Cable x 3

Instruction x 2