Fitbit Inspire 2

12,490 L

 

Qëndroni të motivuar dhe gjurmoni më mirë rezultatet tuaja ndërsa arrini qëllimet tuaja të fitnesit me Inspire 2 Fitness Tracker nga Fitbit. I krijuar për gjurmim shumë ditor, Inspire 2 me jetëgjatësi të baterisë deri në 10 ditë , ju monitoron nga mëngjesi në mbrëmje.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand

Fitbit

Color

Black/White, Rose, Black

Display
Screen Size

36 millimeters

Touch Screen

Yes

Display Type

OLED

Color Display

No

Clock Display

Yes

Backlit Display

Yes

Customizable Watch Faces

Yes

Compatibility
App Compatible

Yes

Operating System

Android

Operating System Compatibility

Android, Apple iOS

Connectivity
Internal Carrier

Not Applicable

Bluetooth

Bluetooth 4.0 LE

NFC Technology

Yes

Wi-Fi Compatibility

None

Features
Global Positioning

None

Mobile Notifications

Yes

Alert Type

Vibration, Visual

Silent Alarm

Yes

Vibration Alert

Yes

Built-In Microphone

Yes

Activity
Metrics Measured

Heart rate, Calories burned, Steps taken, Hours slept, Sleep quality

Multi-Sport Tracking

Yes

Sensors

Accelerometer, Heart rate sensor

Performance
Water Resistant

Yes

Maximum Depth of Water Resistance

164 feet

Shock Resistant

No

Battery
Battery Type

Lithium-polymer

Rechargeable

Rechargeable

Estimated Battery Life

10 Days

Charging Time

120 minutes

Charging Interface

USB

Camera

No

Memory
Memory Retention

7 Days (Motion Data)
30 Days (Daily Totals)

Band
Band Material

Silicone

Band Circumference

14 to 18 cm

Dimension

37.3 x 16.8 x 12.7 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Fitbit Inspire 2

Classic wristband

Charging cable