END OF SUMMER

FujiFilm InstaX Mini 40 Instant Film Camera

13,990 L

 

Krijuar për gjeneratën e re të krijuesve të fotografive, INSTAX Mini 40 Instant Film Camera nga FUJIFILM ndërthur tiparet e modernes me dizajnin klasik. Një kamer e hijshme, argëtuese dhe me stil, e aftë të prodhojë printime të menjëhershme në madhësi të kartës së kreditit, kjo kamer ofron një lente selfie të integruar, shpejtësi automatike të shkrepjes se imazhit dhe ndriçim automatik. Gjithashtu përmban një blic të integruar për të shkrepur foto në kushtet e ndriçimit të ulët.

Ka stok

SKU: FUJI078-B Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

END OF SUMMER

Instax Wide 300 Instant Camera

13,990 L
 

Instax Mini Instant Film

1,190 L1,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

OPTICS
Focal Length

60 – 60mm / 60mm (35mm Equivalent)

Aperture

f/5.6 to 16

Focus Type

Fixed Focus

Minimum Focus Distance

11.8" / 299.7 mm

DISPLAY

type

Viewfinder Type

Optical

Viewfinder Magnification

Approx. 0.37x

EXPOSURE
Exposure Modes

Automatic

Shutter Speed

.5 to 250 Sec

FLASH
Built-In Flash

Yes

Effective Flash Range

1 to 8.9' / 0.3 to 2.7 m

Flash Modes

Auto

Recycle Time

6.5 Sec

GENERAL
Battery Type

2 x AA

Dimensions

4.8 x 4.1 x 2.6" / 12.2 x 10.4 x 6.6 cm

Weight

0.7 lb / 330 g

Compatible Film Type

INSTAX Mini

Features

• Stylish and classic design makes credit card-sized prints
• Accepts INSTAX Mini instant film
• Develops instant film in approximately 90 seconds
• Auto exposure and auto shutter speed for quick and easy shooting
• One-touch Selfie Mode for fun and spontaneous portraits
• Automatic built-in flash for working in low-light conditions

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

6 Muaj