Second Chance

Fujitsu Esprimo 8GB, 250GB SSD + 500GB HDD, Core i5

13,990 L

 

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm, Fujitsu Esprimo ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Core® i5-6500
• 8GB RAM + 250GB SSD + 500GB HDD
• Intel Skylake GT2

Ka stok

SKU: PC113-3 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
12 kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core® i5-6500

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.20 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM Type

DDR4-SDRAM

Memory

250GB SSD + 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake GT2 GPU

SOFTWARE
Operating system
PORTS & INTERFACES
Details

USB 2.0 ports quantity 4
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity 6
DVI port Yes
DisplayPorts quantity 2
PS/2 ports quantity 2
Ethernet LAN (RJ-45) ports 1
Microphone in Yes
Headphone outputs 1
Line-out Yes
Line-in Yes
Serial ports quantity 1

POWER
Power supply

280 W (Max. output), 100 – 240 V

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

175 x 419 x 395 mm

Weight

11 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj