Ofertë!
Të Përdorura

Fujitsu ESPRIMO D756/E90+ 8GB, 1TB HDD, Core i3

2,990 L

Kurseni: 3,000 L

:
:
:

Me ndërtimin e ri revolucionar dhe dizajnin e tij të guximshëm, ESPRIMO P756/E90+ ju ndihmon të arrini më shumë me çdo minutë të kohës suaj. Mund të hapni dhe punoni shumë gjëra falë kombinimit të teknologjisë së fundit të procesorit, grafikës dhe memories.

• Intel® Core® i3-6100
• 8GB RAM + 1TB HDD
• Intel® Skylake GT2

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
14 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core® i3-6100

PROCESSOR FREQUENCY

3.70 GHz

PROCESSOR CORES

2 Cores

MEMORY AND STORAGE
Ram

8GB

RAM Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake GT2 GPU

SOFTWARE
Operating system
PORTS & INTERFACES
Details

6 x USB 2
6 x USB 3
1 x RJ45
1 x COM port RS-232
2 x DVI
2 x DisplayPort

POWER
Power supply

280 W (Max. output), 90 V- 264 V

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

332 x 338 x 89 mm

Weight

8 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fujitsu P756/E90+

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj