Të Përdorura

Fujitsu ESPRIMO P958/E94+ 8GB, 256GB SSD+500GB HDD Core i5

24,990 L

 

Praktik dhe i qëndrueshëm Fujitsu Esprimo P958/E94+ është kompjuteri ideal për çdo ambient zyre. Pajisur me një mori portash për çdo pajisje që mund të keni nevojë të shtoni dhe me performancë të fuqishme e cila do përpshpejtoje kohën e përpunimit të materialeve.

• Intel® Core™ i5-8500
• 8GB RAM + 256GB SSD+500GB HDD
• Durable

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
14 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8500

PROCESSOR FAMILY

8th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.10 GHz

PROCESSOR CORES

6 Cores

MEMORY AND STORAGE
Ram

8GB

RAM Type

DDR4 SDRAM 2666MHz

Memory

256GB SSD+ 500GB HDD

GRAPHICS
Graphic Card

Shared

SOFTWARE
Operating system
PORTS & INTERFACES
Details

Front:
1 x DVD-R
1 x USB-C
2 x USB-A 2.0
2 x USB-A 3.0
1 x Headphone
1 x Microphone
Rear:
2 x PS/2
2 x USB-A 2.0
2 x DisplayPort
1 x Serial
4 x USB-A 3.0
1 x RJ-45
1 x Microphone
1 x Headphone

POWER
Power supply

250 W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

180 x 304 x 375 mm

Weight

7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Fujitsu P958/E94+

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj