Second Chance

Fujitsu Lifebook E546, 14″, 8GB, 500GB SSD, Core i5

16,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Fujitsu Lifebook E546. Ekran 14″ me rezolucion Full HD. Me plot 500 GB SSD memorie ofron hapsirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 500 GB SSD
• 14″ IPS Full HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP303 Modeli: E546 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5 6300U

Processor family

6th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

2.4 GHZ

Processor Cache

6MB

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

Memory slots

2

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Ethernet LAN (RJ-45) ports
DisplayPorts quantity
VGA (D-Sub) ports quantity
Headphone outputs
Microphone in
Combo headphone/mic port
Docking connector
Charging port typeDC-in jack
ExpressCard slot
USB Sleep-and-Charge
USB Sleep-and-Charge ports

AUDIO
Built-in Microphone

2x digital array microphones

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

Built-in webcam, HD (Microsoft® Lync™)

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

72 Wh

Number of battery cells

6

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.9 kg

Dimensions

3.14cm X 23cm X 33cm

POWER
AC POWER ADAPTER

90 W

Security
Fingerprint

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj