Full HD Touch Screen Car Multimedia Player

9,990 L

 

Ekran touch screen për makinën tuaj. Me dizajn elegant dhe tepër praktik. Mund ta lidhni me Wi-Fi ose Bluetooth. Suporton video Full HD. Përmban opsionin GPS. Bëjini udhëtimet tuaja më argëtuese!

Ka stok

SKU: CNG2916-B Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Color

Black

SUITABLE DEVICE

18.5 x 11.5 x 4.5 cm

Features

– Android System Car Multimedia Player
– HD LCD-TFT Capacitive Touch Screen
– Built- in Radio Function
– Support 1080p Video Format: RM/RMVB/ AVI/ MOV/ VOB/ MPG/ MP4/ 3GP etc
– Built-in Wi-Fi Module can connect to internet to surfing
– Support App download, install, uninstall
– Support DVR Connect Function
– Support Mirror Link with Phone
– Build-in Navigation function
– Build-in BT

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Car Multimedia Touch Screen Full HD