Fully Folding Selfie Stick

2,200 L2,290 L

 

Telekomande me bluetooth, shkop per selfie dhe tripod te treja ne nje. Modeli me i ri i shkopit per Selfie zgjeron hapsiren e perdorimeve. Eshte kompakt dhe plote stil. Distanca e komandimit me Bluetooth arrin deri ne 5m.
Përshtatet për telefona deri në 6.5“

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Gold, Red, Silver

Material

Aluminium

Battery time

1,5 h

Bluetooth connection range

5 m

Compatibility

Android 4.4 and new, iOS 9.2 and new

Maximum smartphone diagonal

6,5"