SAPO ERDHI

Furgle Carry Series Gaming Chair

18,990 L

 

Karrige gaming nga Furgle. Shumë e rehatshme dhe ergonomike. Me 5 rrota rezistente. Pjesa e mbështetjes përshtatet sipas dëshirës po ashtu edhe mbështetëset e krahut. Rrotullim 360 gradë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
20 g/kg
Brand
Color

White/Black, White/Red, Black

Material

PU Leather(Polyurethane)

Overall Size

56 cm L x 53.4cm W x (122 -132 cm )H

Back Size

53.4 cm W x 81.3 cm H

Seat Size

56 cm L x 53.4 cm W

Height from ground to seat

51cm – 57.4cm

Weight Capacity

150 kg

Number of wheels

5

Adjustability

Arm rests, Seat height, Setting angle, Back rest angle

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Chair
1 x Installation tool & materials
1 x User guide