G.Skill Trident Z Neo DDR4-3600 16GB (2x8GB)

8,990 L

 

Krijuar dhe  optimizuar për pajtueshmëri të plotë në platformat më të fundit AMD Ryzen, Trident Z Neo sjell performancë të pashembullt të memories DRAM dhe ndriçim të gjallë RGB në çdo kompjuter lojrash ose stacion pune me CPU-të më të fundit AMD Ryzen.

Ka stok

SKU: ECM479 Modeli: F4-3600C18D-16GTZN Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Memory

16GB (2x8GB)

Multi-Channel Kit

Dual Channel Kit

Tested Speed (XMP/EXPO)

3600 MT/s

Tested Latency (XMP/EXPO)

18-22-22-42

Tested Voltage (XMP/EXPO)

1.35V

Registered/Unbuffered

Unbuffered

SPD Speed (Default)

2133 MT/s

SPD Voltage (Default)

1.20V

Features

Intel XMP 2.0 (Extreme Memory Profile) Ready

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x G.Skill Trident Z Neo DDR4-3600 16GB (2x8GB)