Ofertë!
SAPO ERDHI

Galaxy Book3 Pro 360 16″ Touchscreen, 16GB, 1TB SSD, Core i7

219,990 L

Kurseni: 30,000 L

:
:
:

Samsung Galaxy Book3 Pro 360 është një laptop  fuqishëm i shkallës profesionale e krijuar për produktivitet në lëvizje. Ai përmban një procesor Intel Core i7-1360P të gjeneratës së 13-të, 16 GB RAM dhe një SSD 1 TB për performancë të shpejtë dhe efikase. Ekrani me prekje Dynamic AMOLED 16″ i laptopit ofron një përvojë shikimi me rezolucion të lartë me një shpejtësi rifreskimi 120 Hz. Ai përfshin gjithashtu veçori të avancuara të komunikimit dhe bashkëpunimit, të tilla si anulimi i zhurmës nga AI, një kamerë FHD me inkuadrim automatik dhe një sistem altoparlantësh me katër altoparlantë Dolby Atmos. Me portat Thunderbolt 4, mbështetje për Wi-Fi 6E dhe Windows 11 Home, ky laptop ofron lidhje pa probleme dhe një ndërfaqe të thjeshtë për përdoruesit.

 

• Intel® Core™ i7-1360P
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 16″ 3K Amoled  Touchscreen
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: DUN1765-B Modeli: NP960QFG-KA1HK Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

NP960QFG-KA1HK

DESIGN
Color

Graphite Black

Type

2 in 1

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1360P

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Up to 5.00 GHz

Processor Cache

18 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

12 Cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

LPDDR5-SDRAM

Memory

1TB SSD

Memory slots

1 Slot

SSD Details

M.2 PCIe NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

16"

Panel Type

OLED

Aspect Ratio

16:10

HD Type

3K

Touchscreen

Yes

Display Resolution

2880 x 1800 pixels

Refresh Rate

120Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (Gig+), 802.11 ax 2×2

Ethernet LAN

N/A

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI
2x Thunderbolt™ 4
1x USB3.2
1x MicroSD Multi-media Card Reader
1x Headphone out/Mic-in Combo

AUDIO
Built-in Microphone

Internal Dual Array Digital Mic

Built-in Speakers

AKG Quad Speakers ( Woofer Max 5 W x 2, Tweeter 2 W x 2)
Smart Amp
Dolby Atmos®

CAMERA
Front Camera

1080p FHD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Clickpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

76 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.66 Kg

Dimensions

355.4 x 252.2 x 12.8 mm

POWER
AC Adapter Power

65 W USB Type-C Adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Laptop

1x Charger

1x S Pen

1x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj