SAPO ERDHI

Galaxy S24 Ultra Standing Grip Case

4,990 L

 

Kover nga Samsung për Galaxy S24 Ultra me dizajnin e ri me kapje nga pas për të mbajtur gjithmonë të sigurt telefonin. Tashmë do keni kapje të fortë të telefonit në çdo moment dhe nuk keni pse shqetësoheni për rrëzime të mundshme apo rëshkitje nga dora.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Beige, Light Blue, Violet

Material

UL-certified recycled materials

Compatibility
Compatible Model

Galaxy S24 Ultra

Dimensions and Weight
Dimensions

83.5 x 166.1 x 12.8 mm

Weight

56 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Galaxy S24 Ultra Standing Grip Case