Ofertë!
SAPO ERDHI

Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Core I7, Custom Build

249,990 L

Kurseni: 30,000 L

:
:
:

Me një nga CPU më të mira Intel® Core™ i7-13700KF bashkuar me kartën grafike GeForce RTX 4070 Ti, ky kompjuter ofron performancë dhe argëtim pafund. Shtojini dhe memorien e shpejtë 32GB me SSD të madhe M.2 1TB. I shkëlqyer për paraqitje 3D, transmetim të shpejtë, audio të pastër dhe çdo gjë që mund të kërkoni nga një kompjuter gaming. Me kasën e zgjedhur komponentët kanë hapësirën e duhur, dizajni i saj garanton qarkullim të mirë të ajrit dhe reduktim të nxehtësisë.

• Intel® Core™ i7-13700KF
• 32GB RAM + 1TB SSD
• GeForce RTX 4070 Ti
• AORUS P750W 80+ GOLD Modular

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-13700KF

Processor Frequency

Up to 5.40 GHz

Processor cores

16 Cores

Processor cache

30 MB Intel® Smart Cache

CPU cooler

Thermaltake TH240 ARGB Sync AIO

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR5 5200 MHz

Memory

1 TB M.2

MEMORY SLOTS

2 Slots

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD Gen 4

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

GeForce RTX 4070 Ti

GRAPHICS MEMORY

12 GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6X

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi

Wi-Fi 6E

Bluetooth

BT 5.3

ETHERNET LAN

Realtek® RTL8111H 2.5Gbps LAN

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Front:
1 x Microphone jack
1 x Headphones jack
2 x USB 2.0
2 x USB 3.0

• Rear:
2 x HDMI
4 x Display port
2 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-A
3 x USB 3.2 Gen 2 10 Gbps Type-A
2 x USB-A 2.0
1 x USB 3.2 Gen 2×2 20 Gbps Type-C
1 x 2.5G LAN port
1 x Optical S/PDIF OUT
5 x HD Audio Connectors

SOFTWARE
Operating system
Power
PSU

AORUS P750W 80+ GOLD Modular

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

465 x 452 x 215 mm

Weight

About 11 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj