24 ORE OFERTA ONLINE

Gaming Desktop 32GB, 1TB SSD, Ryzen 7, Custom Build

159,990 L

 

GH-30 Rogue Mid Tower Gaming është një zgjedhje e fuqishme dhe me stil për lojtarët që kërkojnë performancë të lartë. Me mbështetje të ftohësit me ujë, një dizajn agresiv që përmban panele xhami të temperuar dhe ventilatorë të integruar të cilët maksimizojnë rrjedhën e ajrit ftohës. Kombinuar me motherboard MSI MAG B650 Tomahawk WiFi, procesorin AMD Ryzen 7 7700X, 32 GB RAM DDR5 dhe një 1TB SSD, ofron një përvojë lojrash me performancë të lartë.

 

• AMD Ryzen™ 7 7700X
• 32GB RAM + 1TB SSD
• AMD Radeon™ RX 7700 XT
• Water Cooling

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 g/kg
Brand
Color

Black

Motherboard
Motherboard Details

MSI MAG B650 TOMAHAWK WIFI (AM5)

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 7700X

Processor Frequency

Up to 5.40 GHz

Processor cores

8 cores

CPU Cooler

Thermaltake TH120 ARGB Water Cooling

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR5 6000MHz

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

4 Slots

SSD DETAILS

SSD M.2 1TB KINGSTON NV2 NVME PCIE 4.0 X 4

CARD READER INTEGRATED

No

GRAPHICS
Graphic Card

Radeon™ RX 7700 XT GAMING OC 12G

GRAPHICS MEMORY

12GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Bluetooth

5.3

WI-FI MODEL

AMD Wi-Fi 6E 6GHz

ETHERNET LAN

Realtek® RTL8125B 2.5Gbps LAN

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2x USB 2.0 (Rear)
4x USB 2.0 (Front)
4x USB 3.2 Gen1 Type A (Rear)
2x USB 3.2 Gen1 Type A (Front)
3x USB 3.2 Gen2 Type A (Rear)
1x USB 3.2 Gen2 Type C (Front)
1x USB 3.2 Gen2x2 Type C (Rear)

AUDIO
Audio Details

Realtek® ALC4080 Codec
7.1-Channel High Performance Audio

Power
PSU

850W THERMALTAKE TOUGHPOWER TF1 GOLD ARGB

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

525 x 625 x 225 mm

Weight

About 8 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Power Cable

1 x Manual