Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Garmin Fenix 7S – Standard Edition

84,990 L

Kurseni: 5,000 L

Duke kombinuar veçoritë më të mira të orëve të fitnesit Garmin dhe të orëve të tjera, ora GPS multisport me përmasa më të vogla fēnix 7S ndërthur dizajnin dhe performancën më të avancuar. Zgjatni jetën e baterisë deri në kufi. Shkoni deri në 11 ditë me një karikim të vetëm.

Ka stok

SKU: DUN1440-GR Modeli: 010-02540-01 Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Silver

LENS MATERIAL

Corning® Gorilla® Glass

BEZEL MATERIAL

stainless steel

CASE MATERIAL

fiber-reinforced polymer with metal rear cover

QUICKFIT™ WATCH BAND COMPATIBLE

included (20 mm)

STRAP MATERIAL

silicone

PHYSICAL SIZE

42 x 42 x 14.1 mm

Fits wrists with the following circumference:
Silicone band: 108-182 mm
Suede band: 108-175 mm
Fabric band: 108-189 mm
Metal band: 108-180 mm

TOUCHSCREEN

Yes

COLOR DISPLAY

Yes

DISPLAY SIZE

1.2” (30.4 mm) diameter

DISPLAY RESOLUTION

240 x 240 pixels

DISPLAY TYPE

sunlight-visible, transflective memory-in-pixel (MIP)

WEIGHT

63 g (case only: 47 g)

WATER RATING

10 ATM

BATTERY LIFE

Smartwatch: Up to 11 days
Battery Saver Watch Mode: Up to 38 days
GPS Only: Up to 37 hours
All Satellite Systems: Up to 26 hours
All Satellite Systems + Music: Up to 7 hours
Max Battery GPS: Up to 90 hours
Expedition GPS: Up to 26 days

MEMORY/HISTORY

16 GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Garmin Fēnix 7S

1 x Charging/data cable

1 x User Manual