Garmin Instinct Solar Camo Edition Smart Watch

54,990 L

 

Garmin Instinct Solar Camo Edition ka ekran MIP LCD, të pajisur me pesë butona fizik dhe një dizajn i cili siguron ekuilibrin perfekt të stilit dhe funksionalitetit të gjithanshëm. Është thjeshtë kombinimi perfekt i dizajnit klasik me tiparet moderne.

Ka stok

SKU: DUN1216 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Camo

Display
Display Size

0.9 x 0.9"

Display Type

MIP LCD

Screen Resolution

128 x 128

Watch Crystal Material

Chemically Strengthened Glass

Connectivity
Wireless Connectivity

Bluetooth
ANT+

Global Positioning

GPS, GLONASS, Galileo

Performance
OS Compatibility

iOS,Android

Battery Life

56 Days (Low Power Mode)
54 Days (Smartwatch Mode)
38 Hours (GPS On)

Physical
Material

Polymer

Water Resistance Depth

10 ATM

Splash Proof

Yes

Band Material

Silicone

Band Circumference

132 to 224 mm

Dimensions & Weight
Dimensions

45 x 45 x 15.3 mm

Weight

53 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Garmin Instinct Solar Camo Edition Smart Watch