Gembird Bluetooth Audio Stereo Receiver BTR-05

1,590 L

 

Muzikë kudo! Luani muzikë gjithandej nëpër shtëpi, makinë etj. Lidhet me Bluetooth V4.2 dhe është perfekt për përdorim me mp3, celularë ose tabletë.

Ka stok

SKU: ALB193 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 20%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

JBL GO 3 Portable Wireless Speaker

3,990 L
Kurseni: 1,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Interface

Bluetooth v.4.2, Class II

Bluetooth

frequency range 2.4 GHz – 2.4835 GHz; supported profile A2DP

Audio output

3.5 mm stereo jack

Sound frequency response

20 Hz – 20 KHz

Battery

50 mAh Li-Polymer

Power supply

Micro-USB input, recharging time 1.5 hours

Dimensions

62 mm x 17 mm x 17 mm

Net weight

10 g

System requirements

Bluetooth enabled audio source (mobile phone, PDA, computer, tablet) with stream music support (A2DP profile)

Features

• Bluetooth audio stereo receiver with built-in battery

• Connection standby time of 18 hours and up to 3 hours of working time

• Uses 3.5 mm stereo jack to connect to your home stereo, TV, car audio, etc…

• Works with all mp3-players, phones, tablets or PC’s that can stream music via Bluetooth

• Signal reach up to 10 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth audio stereo receiver