Gembird Bluetooth Mini-Keyboard

1,290 L

 

Liri pa kabllo për kompjuterin tuaj. Kjo tastierë është kompakte dhe merret lehtësisht me vete. Është perfekte për iPad, iPhone, rezistente ndaj pluhurit, lagështirës dhe nuk bën aspak zhurmë.

Ka stok

SKU: ALB112 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Gembird Chocolate Keyboard

2,890 L2,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

2.0

Keyboard

49 keys

Working distance

Up to 10 m

Power supply

Built-in Li battery rechargeable via the Mini-USB connector

Power consumption

3 V DC up to 10 mA

Dimensions

111 x 65 x 12 mm

Net weight

70 g

System requirements

• Bluetooth enabled PC, laptop, tablet or mobile phone
• A USB port for battery recharge

NOTE: The KB-BTF2 is not compatible with (all) phones and tablets using Symbian or Android or with Blackberry phones.

Features

Bluetooth wireless technology

Suitable for iPhone, ipod, iPad or Playstation 3

Silicone comfort

Compact design

Water-, dust-, acid- and alkaline-resistant design

Rechargeable via USB

Up to 40 hours continuous typing without having to recharge the battery

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Bluetooth mini-keyboard