Gembird DisplayPort to HDMI Adapter Cable

790 L

 

Kabllo përshtatëse DisplayPort mashkull në HDMI femër. Ju mundëson të lidhni një HDMI me një burim videoje DisplayPort. Është vetëm 10 cm dhe mund ta merrni lehtësisht me vete.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Cable Size

10 cm

Color

Black, White

Interface

DisplayPort v.1

Video resolution

up to 1920 x 1200 x 60 Hz

Features

• Male DisplayPort to female HDMI adapter cable

• Enables connection of an HDMI display to a DisplayPort video source

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x DisplayPort to HDMI adapter cable