Gembird Firewire IEEE 1394 Cable 4P/4P

490 L

 

Kjo kabllo ju mundëson një lidhje të besueshme dhe kalim shumë të shpejtë të të dhënave. Përbëhet nga material cilësor dhe është e çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBNET0047 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Cable Size

3m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Firewire IEEE 1394 cable 4P/4P