SAPO ERDHI

Gembird HDMI High Speed Male-Male Cable, 4.5 M, Bulk Package

700 L

 

Fishë HDMI me shpejtësi të lartë me Ethernet për transmetimin pa probleme audio dhe video. Projektuar për të mbështetur rezolucionet 4K UHD në 60 Hz, ai ofron qartësi vizuale mahnitëse dhe riprodhim të qetë. Me një bandwidth prej 18 Gbps, ky kabllo siguron qarkullim të shpejtë të të dhënave, duke mundësuar lidhje të shpejtë dhe të besueshme. Materiali i përcjellësit të bakrit rrit më tej integritetin e sinjalit, duke siguruar dalje audio dhe video me cilësi të lartë. Duke mbështetur veçori të ndryshme si CEC, HEC, HARC, 3D, Deep Color, x.v.Color™ dhe Audio me definicion të lartë, duke përfshirë SA-CD, DVD-Audio, DTS-HD Master Audio™ dhe Dolby TrueHD™, kjo fishë HDMI ofron një zgjidhje gjithëpërfshirëse për të gjitha nevojat multimediale. Me një gjatësi prej 4,5 metrash, ai ofron fleksibilitet në lidhjen e pajisjeve në distanca të gjata, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për sistemet e argëtimit në shtëpi, lojërat dhe konfigurimet profesionale, duke ofruar përvoja të jashtëzakonshme audio dhe vizuale.

Ka stok

SKU: KBVID0061 Modeli: 8716309064071 Kategori: Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
Model

8716309064071

Color

Black

General
Type

High-speed HDMI cable with Ethernet

Connectors

2 x Type-A male, gold plated

Conductor Material

Copper

Bandwidth and Data Throughput
Bandwidth

18 Gbps

Supported Resolutions
Details

• 1080p resolution at 60Hz
• 4K resolution at 60Hz

Supported Features
Info

• CEC (Consumer Electronics Control): Enables control of multiple HDMI devices with a single remote.
• HEC (HDMI Ethernet Channel): Adds networking capabilities to HDMI, allowing for internet connectivity between HDMI devices.
• HARC (HDMI Audio Return Channel): Transmits audio from a TV back to an AV receiver or soundbar without the need for a separate audio cable.
• 3D Support: Allows for immersive 3D video playback.
• Deep Color up to 16-bits per channel: Provides richer and more vibrant colors in videos.
• x.v.Color™: Supports extended color gamut for more accurate and lifelike colors.
• Supported High-Resolution Audio Formats: SA-CD (Super Audio CD), DVD-Audio, DTS-HD Master Audio™, and Dolby TrueHD™.

Dimensions & Weight
Dimensions

4.5 Meters

Weight

220 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Cable