Gembird HDMI Male-Male Flat Cable

490 L

 

Kabllo e sheshtë HDMI mashkull-mashkull. Ju mundëson kalimin e të dhënave deri në 18 Gigabits/sec. Lejon komunikim të dyanshëm të pajisjeve inteligjente HDMI dhe suporton TV 3D me rezolucion deri në 4096 x 2160 .

Ka stok

SKU: KBVID0154 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

Black

Type

High-speed

Ethernet

yes

Compatible with

HDMI 2.0 downwards

Connectors

male x 2 pcs

Features

High-Definition Multimedia Interface (HDMI) digital audio/video interface cable

Supports data transfer bandwidth of up to 18 Gigabits/sec

Allows bi-directional communication between smart HDMI devices

Supports 3D TV with video resolutions up to 4096 x 2160 at 60 Hz

Supports HDMI Ethernet Channel 100 Mbps function (HEC)

Supports Audio Return Channel technology (HARC)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI male-male flat cable