Gembird HDMI Splitter, 4 ports

3,990 L

 

Spliter për dërgimin e sinjalit HDMI në 4 monitor, projektor ose televizorë të ndryshëm. Cilësi të lartë trasmetimi të audios dhe figurës deri në 4k.

Ka stok

SKU: ALB189 Modeli: DSP-4PH4-02 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Ports

one input receptacle, 4 output HDMI output receptacles, 19 pin (A)

Interface standard

HDMI + HDCP v.1.4

Video formats

HDMI (480p/576i/576p/720p/1080i/1080P/4K)

Video amplifier

0.5…1.0 Vp-p, up to 225 MHz bandwidth, DDC signal 5 Vp-p

Shell material

steel

Power adapter

5 V DC, 1 A

Dimensions

146 x 73 x 24 mm

Net weight

0.28 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Splitter Power

1 x Adapter cable

1 x User Manual