Gembird HDMI to DVI Cable

490 L

 

Kabllo përshtatëse në dy drejtime. Është shumë praktike dhe e sigurtë. Lidhni pajisjet tuaja HDMI ne një burim videosh DVI ose të kundërtën, pra monitorin tuaj DVI me një burim videosh HDMI.

Ka stok

SKU: KBVID0057 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

Black

Connector 1

19 pin HDMI type-A (male)

Connector 2

18+1 pin single link DVI-D (male)

Max supported resolution

1080p FHD (60 Hz)

Bi-directional

yes

Features

HDMI to DVI adapter cable

Allows to send digital video signals between HDMI and DVI devices

Gold plated connectors for a reliable connection

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HDMI to DVI cable