Gembird HDMI to VGA and Audio Adapter Cable

1,500 L

 

Kabllo përshtatëse nga HDMI në VGA.  Lidhni paisjet HDMI me nje monitor VGA dhe jo vetëm kaq. Kjo kabllo ju mundëson gjithashtu daljen e audios përmes portave 3.5 mm.

Ka stok

SKU: ALB187 Modeli: A-HDMI-VGA-03-6 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Cable Size

1.8m

Input

1 x HDMI Type-A (male)

Output

1 x VGA DB15 male (no screws); 1 x 3.5 mm stereo audio socket

Resolution

max. WUXGA, 1920 x 1080 at 60 Hz

Chipset

CH7101

Net weight

96 g

Features

• HDMI to VGA adapter cable (not reversible)

• Converts digital HDMI input into analog VGA output + 3.5 mm audio

• Supports up to 1920 x 1080 @ 60 Hz video resolution

• Output video resolution remains the same as input video resolution

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird HDMI to VGA and Audio Adapter Cable, Single Port