Gembird High Speed HDMI Extension Cable with Ethernet

490 L

 

Kabllo zgjatuese HDMI për kalimin e shpejtë të të dhënave deri në 18 Gigabits/sec. Kjo kabllo lejon komunikimin e dyanshëm ndërmjet pajisjeve inteligjente HDMI dhe suporton TV 3D me rezolucion ë videove deri në 4096 x 2160. Çertifikuar sipas standardeve Europiane.

Ka stok

SKU: KBVID0110 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m

Color

Black

Type

High-speed

Ethernet

yes

Compatible with

HDMI 2.0 downwards

Connectors

19 pins, male x 1 pc, female x 1 pc

Features

High-Definition Multimedia Interface (HDMI) digital audio/video interface extension cable

Supports data transfer bandwidth of up to 18 Gigabits/sec

Allows bi-directional communication between smart HDMI devices

Supports 3D TV with video resolutions up to 4096 x 2160 at 60 Hz

Supports HDMI Ethernet Channel 100 Mbps function (HEC)

Supports Audio Return Channel technology (HARC)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x High speed HDMI extension cable with Ethernet