Gembird USB A-Plug to B-Plug Cable

290 L390 L

 

Kabllo USB A në USB B. Perfekte për lidhjen e printerave, skanerave dhe pajisjeve të tjera periferike. Përshtatet me USB të tipit 2,0 dhe 1,1.

Cable Size
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Cable Size

1.8m, 4.5 m, 3m

Color

Black

Compatibility

USB 2.0 and USB 1.1

Features

• Premium quality USB 2.0 AM to BM cable

• 30u" gold-plated contacts for reliable high-speed data transfer

• Molded connectors with integrated strain relief

• Ferrite core filter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Premium quality USB A-plug to B-plug cable