Gembird Single Socket Power Meter

1,990 L

 

Matës i konsumit të energjisë elektrike nga Gembird. Është shumë i lehtë për tu përdorur dhe ju ndihmon të kurseni energji dhe para. Këshillohet të përdoret vetëm në ambjente të brendshme ku nuk mund të preket nga shiu.

Ka stok

SKU: ALB195 Modeli: EG-EM1 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Rating voltage

230 V AC, 50/60 Hz

Max load current

16 A

Power measure range

5 VA – 3680 VA

Energy display

0.0 KWh – 999.9 KWh

Max recorded time

999.9 hours

Working temperature

+ 5 ºC to +40 ºC

Working humidity

80 % under 31 ºC, from 31 ºC to 40 ºC this figure decreases to 50% linearly

Safety precautions

Only one Power Meter can be used at the same time. Do not plug one Power Meter into another
Indoor use only
Do not use the Power Meter in wet or damp environment
The connected load may never exceed 3680 Watt (16 A)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gembird Single Socket Power Meter